Apie mus

UAB “Baldų idėja” įkurta 2010 metais. Įmonėje suburtas kolektyvas, turintis ilgametę patirtį baldų srityje.Darbuotojų sukauptos žinios bei išskirtinis požiūris į klientą leido pasiekti svarių rezultatų baldų prekyboje.

UAB “Baldų idėja” pristato įvairių užsienio gamintojų sukurtus baldus, aksesuarus, interjero detales, paveikslus.
Įmonės pagrindiniai kriterijai pasirenkant baldų gamintojus – tik aukšta baldų kokybė, funkcionalumas,geriausių technologijų panaudojimas baldų gamyboje.

UAB “Baldų idėja” yra oficialus įvairių baldų gamintojų distributorius Lietuvoje. Baldų gamintojai, kuriems mes atstovaujame, tai – įvairios kompanijos, turinčios ilgametę patirtį baldų gamyboje. Jos naudoja natūralias medžiagas, garantuoja kokybę, išskirtinumą bei siūlo didelį miegamųjų, prieškambario, svetainės, viešbučių baldų ir interjero detalių.

Mūsų prekės – baldai ir dekoro akcentai iš viso pasaulio. Jie išsiskiria originalumu ir kokybe: natūralus medis, oda, įvairūs gobelenai.

Namai ar visuomeninės patalpos, kuriuose atsiranda mūsų pristatomi baldai, nušvinta jaukumu, į kuriuos visada norisi sugrįžti.

Firminiuose baldų salonuose dirbantys konsultantai ne tik padės išsirinkti iš siūlomų baldų kolekcijų, bet ir pasiūlys jūsų namų interjerui labiausiai tinkantį variantą.

Įmonės vizija – aukšta bendravimo kultūra ir profesionalus kliento aptarnavimas.

Įmonės misija – pateikti kuo įvairesnį, kokybišką, atitinkantį šiandieninį pirkėjo poreikį, baldų asortimentą.

Įmonės tikslas – dirbti racionaliai, veiksmingai, lanksčiai, stengiantis prisitaikyti prie kintančių klientų ir verslo partnerių poreikių.

Baldų idėja © 2020